Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania w związku z e-learningiem, szkoleniami oraz platformami LMS.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia?

Szkolenia są dla wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności związane z komputerem oraz narzędziami elektronicznymi . Zaczynając od podstaw obsługi komputera, kończąc na zagadnieniach kreatywnych.

Czy szkolenia są zróżnicowane?

Staramy się tak dopasowywać rodzaje i plan szkoleń aby każdy mógł nauczyć się interesujących go zagadnień. Organizujemy kursy dla osób w każdym wieku – od dzieci do seniorów. Posiadamy również doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami niepełnosprawnymi.

Jak prowadzone są zajęcia?

Zajęcia z grafiki komputerowej oraz video są prowadzone zgodnie z sugerowanymi wytycznymi firmy Adobe w oparciu o oficjalne podręczniki danego oprogramowania. Podczas zajęć kursanci otrzymują pliki źródłowe na których uczą się kolejnych elementów programu. Staramy się dzielić wiedzą. Zajęcia odbywają się w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta, starając się jak najlepiej wytłumaczyć problematyczne zagadnienia.

Jak wyglądają stanowiska pracy?

Stawiam na wysoką jakość szkolenia więc proponuję małe grupy szkoleniowe max. do 5 osób w grupie. Daje to możliwość swobodnej pracy oraz większą pewność zrozumienia zagadnień poruszanych podczas zajęć. Każdy kursant ma do dyspozycji nowoczesny komputer/laptop z legalnym oprogramowaniem oraz materiały niezbędne do aktywnego uczestniczenia w zajęciach.

Czy istnieje możliwość zamówienia szkolenia dla większej liczby osób?

Istnieje możliwość zamówienia szkolenia do 15 osób w sali, oraz szkolenia dedykowanego u klienta na jego sprzęcie. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia szkolenia indywidualnego zarówno na miejscu jak i u klienta w siedzibie firmy.

Gdzie prowadzone są zajęcia?

W przypadku szkoleń organizowanych w Elblągu jest to zazwyczaj Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida. Istnieje możliwość zmiany miejsca szkolenia na wyraźną prośbę zleceniodawcy. Szkolenia w innych miastach organizowane są w najdogodniejszych lokalizacjach, które sięzmieniają w zależności od potrzeby klienta.

Czy istnieje możliwość zamówienia szkolenia np. z Microsoft Word?

Istnieje możliwość zamówienia szkoleń, które nie znajdują się w podstawowej ofercie BERGER FILM.

E-learning

Co oznacza "szkolenie szyte na miarę"?

Jest to zwrot zaczerpnięty z angielskiego słowa BESPOKE, które oznacza dokładnie szyty na miarę. Szkolenie szyte na miarę to szkolenie zaprojektowane od podstaw pod każdym względem. Grafika, multimedia oraz treść są zaprojektowane z myślą o najbardziej skutecznym i wydajnym uczeniu się oraz jest zgodne z wymaganiami klienta końcowego.

Czy pracujemy na systemach inne niż Moodle?

Moodle jest najpopularniejszym oraz bezpłatnym systemem ale znamy wiele systemów do zarządzania procesami uczenia się. Chętnie doradzimy w kwestii dobrania odpowiedniego narzędzia.

Czy oferujecie audyty związane z wdrożeniem E-learningu?

Oczywiście! Doświadczenie w pracy nad e-learningiem dla korporacji takich jak T-Mobile, Babcock czy Roche daje nam dojrzałe i gruntowne spojrzenie na potrzeby biznesu a świadomość hermetycznego środowiska wyznacza kierunek implementacji systemów LMS.

Czy wykonujecie szkolenia/symulacje oprogramowania?

Tak, wykonujemy kursy/symulacje oprogramowania oraz screen recording. Zarówno w przypadku pierwszego jak i drugiego można zamówić opcję SCORM.

KURSYINTERAKTYWNE.PL

Kursyinteraktywne.pl co to takiego?

Kursyinteraktywne.pl to nasza platforma edukacyjna. Zawiera ona szkolenia przez nas przygotowane do których można wykupić dostęp. Stopniowo zapełniamy bibliotekę szkoleń koncentrując się na szkoleniach z grafiki i multimediów. Można również wykupić dostęp do szkolenia Adobe Captivate 2019.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia?

Kursy przeznaczone są dla każdego kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z grafiką komputerową i multimediami.

Czy można zamówić dostęp do szkoleń dla większej liczby użytkowników?

TAK! W przypadku dużych firm istnieje możliwość stworzenia kont pracowniczych lub sprzedaży licencji na szkolenia tak, aby można było z nich korzystać na wewnętrznych portalach LMS zamawiającego.

DOKUMENTACJE

Czy wykonujecie interaktywne dokumentacje techniczne?

TAK, Istnieje możliwość zamówienia cyfrowej dokumentacji technicznej lub bazy wiedzy. Produkt końcowy może być niezależnym produktem lub może zostać podłączony do Microsoft Sharepoint, który jest w infrastrukturze klienta.

Czy projektujecie helpy oraz e-booki?

Tak, projektujemy interaktywne HELP, które są wygodne w codziennym korzystaniu. Istnieje możliwość dołączenia produktu końcowego jako strona do Microsoft SharePoint klienta końcowego.

Accordion #3
I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nie znalazłeś(aś) odpowiedzi na pytanie?

Jeżeli nie udało się znaleźć odpowiedzi na pytanie a jest ono związane z naszą branżą to serdecznie zapraszamy do kontaktu lub przesłania pytania. Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk i przesłać pytanie.