Faq

FAQ – Frequently Asked Questions

Dla kogo przeznaczone są szkolenia?

Szkolenia są dla wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności związane z komputerem oraz narzędziami elektronicznymi . Zaczynając od podstaw obsługi komputera, kończąc na zagadnieniach kreatywnych. Staram się tak dopasowywać rodzaje i plan szkoleń aby każdy mógł nauczyć się interesujących go zagadnień. Staram się organizować kursy dla osób w każdym wieku – od dzieci do seniorów. Posiadam również doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami niepełnosprawnymi.

Jak prowadzone są zajęcia?

Zajęcia z grafiki komputerowej oraz video są prowadzone zgodnie z sugerowanymi wytycznymi firmy Adobe w oparciu o podręczniki oficjalne danego oprogramowania. Podczas zajęć kursanci otrzymują pliki źródłowe na których uczą się kolejnych elementów programu. Staram się dzielić wiedzą. Zajęcia odbywają się w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Podchodzę indywidualnie do każdego kursanta, starając się jak najlepiej wytłumaczyć problematyczne zagadnienia.

Jak wyglądają stanowiska pracy podczas kursu?

Stawiam na wysoką jakość szkolenia więc proponuję małe grupy szkoleniowe max. do 5 osób w grupie. Daje to możliwość swobodnej pracy oraz większą pewność zrozumienia zagadnień poruszanych podczas zajęć. Każdy kursant ma do dyspozycji nowoczesny komputer z legalnym oprogramowaniem oraz materiały niezbędne do aktywnego uczestniczenia w zajęciach.

Czy istnieje możliwość zamówienia szkolenia dla większej grupy osób lub szkolenia indywidualnego?

Istnieje możliwość zamówienia szkolenia do 15 osób w sali, oraz szkolenia dedykowanego u klienta na jego sprzęcie. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia szkolenia indywidualnego zarówno na miejscu jak i u klienta w siedzibie firmy.

Jaki jest koszt szkolenia indywidualnego?

Szkolenie indywidualne to koszt 100zł netto za godzinę lekcyjną od osoby. W przypadku szkoleń u klienta należy jeszcze doliczyć kilometrówkę 90gr/km oraz hotel. Szkolenie indywidualne to szkolenie w którym może uczestniczyć max. do 3 osób.

Gdzie prowadzone są zajęcia?

W przypadku szkoleń organizowanych w Elblągu jest to Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida. Istnieje możliwość zmiany miejsca szkolenia na wyraźną prośbę zleceniodawcy.

Czy istnieje możliwość zamówienia szkolenia np. z Microsoft Word?

Istnieje możliwość zamówienia szkoleń, które nie znajdują się w podstawowej ofercie BERGER FILM.