Kursy szyte na miarę

e-learning-kursy-szyte-na-miareKursy szyte na miarę to kursy przygotowane od A do Z zgodnie z oczekiwaniami klienta. Oferujemy usługi projektowania oraz pomoc na każdym etapie wdrożenia takiego kursu. Staramy się aby Nasze szkolenia były nie tylko ładne ale również skuteczne i łatwe w odbiorze. Nasze kursy są zgodne ze standardami rynkowymi.

Kursy E-learning dostarczane w postaci SCORM. Oferujemy przygotowanie kursów elearningowych zgodnych ze standardami SCORM czy TINCAN dzięki czemu Nasi klienci mogą śledzić postęp uczenia się swoich kursantów.

Kursy mogą być również dostarczone w formie aplikacji na urządzenia mobilne takie jak Ipad oraz Iphone. Takie rozwiązanie polecamy gdy nie ma potrzeby integracji z systemem LMS. Ta forma e-learningu jest zalecana w przypadku szkoleń z danymi wrażliwymi (wojsko,policja) oraz jako uzupełnienie tradycyjnych metod nauczania. Aplikacja może być systemem zamkniętym, który będzie dostarczony bezpośrodnio na konkretne urządzenia lub jako aplikacja dostąpna do pobrania z Apple AppStore oraz Google Play w przypadku urządzeń z systemem Android.

Kurs dostarczony w formie strony internetowej. Produkt końcowy jest rozwiązaniem działającym i obsługującym dwie platformy Flash dla urządzeń stacjonarnych (komputer) oraz HTML5 dla urządzeń mobilnych typu tablet. Jest to rozwiązanie, które nie jest podłączone do systemu LMS. Wiedzę można jednak sprawdzić na podstawie certyfikatu, który kursant może wydrukować dopiero gdy z wynikiem pozytywnym ukończy kurs.

Webinary. Oferujemy szkolenia z trenerem związane z prowadzeniem webinarów w oparciu o narzędzia popularne oraz bezpłatne. Podczas szkolenia dowiecie się od Trenera jak prowadzić szkolenie oraz jak zaangażować uczestników, żeby edukacja zdalna była zrozumiała oraz interesująca dla wszystkich.

Nadchodzące wydarzenia

08
Lut
Promowane
Cały dzień

Kurs Adobe Illustrator CC 2019

Gdańsk
Adobe Illustrator
07
Mar
Promowane
Cały dzień

Weekendowy Kurs Adobe Illustrator CC 2020 w Warszawie

Warszawa
Adobe Illustrator
06
Kwi
Promowane
08:00 - 15:00

Kurs – E-learning Developer – E-learning Specjalista

Warszawa
Adobe Captivate / E-learning
Szkolenia stacjonarne

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą szkoleń stacjonarnych. Jesteśmy jedną z nilicznych firm mogących się pochwalić wysoką zdawalnością egzaminów Adobe ACA z zakresu Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator.