Weekendowy Kurs Adobe Illustrator CC 2020 w Warszawie

  • Sty 09, 2020
Weekendowy Kurs Adobe Illustrator CC 2020 w Warszawie

Zaczyna się za 8 Dni, 1 Godzina

7 marca 2020 Cały dzień

Warszawa

Warszawa

Zorganizowane przez

BERGER FILM

603253253

Zakres wieku

16-60

0 Uczestnicy

Zapraszam na Kurs Adobe Illustrator CC 2020, który będzie odbywał się weekendowo. Zajęcia będą odbywały się przez 2 weekendy (sobota i niedziela). Łącznie 4 dni szkolenia. Kurs przewidziany jest dla osób, które nie znają programu Adobe Illustrator i chciałyby się nauczyć oraz dla tych, którym wydaje się, że znają ;). Ogólnie szkolenie przyda się każdemu grafikowi oraz każdemu, kto chciałby się odnaleźć w świecie grafiki wektorowej. Zapraszam również studentów, którzy mogą liczyć na rabat w wysokości 30%. Program szkolenia będzie zbliżony do programu, który można znaleźć tutaj  ale będzie uzupełniony o kilka nowych ficzerów, które pojawiły się w wersji 2020.

W związku z tym, że zmienia się ciągle model licencjonowania programów Adobe, oferuję nowe ceny. Szkolenia Adobe będą tańsze ale kursant musi nabyć licencję miesięczną samodzielnie. Oznacza to, że przychodząc na salę treningową można spodziewać się trenera, komputerów, na których jest zainstalowany Creative Cloud ale każdy kursant musi zalogować się swoim kontem Adobe. Obowiązek legalnej licencji leży po stronie kursanta. W chwili planowania szkolenia licencja na okres miesiąca kosztuje 31.5$ brutto więc około 130zł. Przed szkoleniem sugeruję sprawdzić aktualną cenę na stronie Adobe.

 

Cena:weekendowe szkolenie Adobe Illustrator CC 2020

1400zł brutto/osoba

Ilość godzin: 24h lekcyjne (2 weekendy)

  • Każdy uczestnik szkolenia otrzyma voucher na międzynarodowy egzamin ACA, który jest ważny przez rok czasu od jego wystawienia.
  • Każdy kursant otrzyma również dostęp do szkolenia w formie tutoriali nagranych przez trenera. (dostęp na 3 miesiące do platformy e-learningowej)
  • Catering na miejscu w restauracji: wliczony lunch oraz serwis kawowy
  • Planowana lokalizacja to sala bankietowo-szkoleniowa restauracji Vyceska.