O firmie

Firma BERGER FILM lub inaczej BERGER FILM Tomasz Kowalczyk powstała w 2001 roku i działa nieprzerwanie do chwili obecnej. Od 6 lat głównym profilem działalności jest edukacja oraz szkolenia specjalistyczne związane z grafiką i multimediami szeroko pojętymi np : projektowanie graficzne, projektowanie stron www, skład druku, projektowanie ofert interaktywnych, profesjonalny montaż video, motion graphics, animacje oraz color grading.

Instruktor oraz właściciel

Jako jedyny w Polsce uzyskałem prestiżowy tytuł Adobe Certified Instructor in Creative Suite Master, co jest gwarancją wysokiej jakości szkoleń z zakresu całego pakietu Creative Suite firmy Adobe w tym popularnych programów takich jak Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat Pro, Dreamweaver.

Nieprzerwanie podnoszę kwalifikacje o czym mogą świadczyć wszystkie moje certyfikaty i uprawnienia wśród, których znalazły się również certyfikaty z firmy Apple. Uzyskałem tytuły Apple Certified Pro z pakietu programów Final Cut Pro oraz z supportu technicznego systemu MAC osX.

Praca na Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych ( Gdańsk )

Od początku 2011 roku pracuję dodatkowo jako wykładowca Adobe w PJWSTK na wydziale Sztuki Nowych Mediów w Gdańsku. Praca z utalentowaną młodzieżą daje ogromną satysfakcję oraz motywuje mnie do dalszego rozwoju w kierunku graficznym. Owocem współpracy z PJWSTK jest uruchomienie Centrum Treningowego przy uczelni.

O firmie – Działalność dodatkowa

Dodatkowym kierunkiem działalności są usługi dla firm i osób prywatnych a można do nich zaliczyć : wdrażanie systemów CMS, instalacja i konfiguracja systemów informatycznych, projektowanie stron www, instalacja i konfiguracja sklepów internetowych, fotografia artystyczna i reklamowa, budowanie wizerunku firmy, projektowanie ulotek oraz folderów, skład druku, montaż video.

Najbardziej jestem dumny z :

Najbardziej jestem dumny z uzyskania wyjątkowych tytułów i uprawnień z firmy Adobe

Adobe Certified Instructor in Creative Suite Master
Adobe Certified Expert in Creative Suite Master
Adobe Certified Expert in Design Specialist
Adobe Certified Instructor in Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat

Adobe Certified Expert in Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat

Najbliższe Plany

Najbliższe plany są związane z podnoszeniem kwalifikacji Adobe oraz z Uczelnią. Prawdopodobnie od Października rozpocznę studia doktoranckie na ASP w Gdańsku.

Firmy z którymi regularnie współpracuję
Sad sp. zoo – prowadzę szkolenia – podwykonawca
Combidata Poland grupa Asseco – prowadzę szkolenia – podwykonawca
InterIT – prowadzę szkolenia – podwykonawca
WODN Elbląg – prowadzę szkolenia – wykładowca
Fundacja Kawalerów Maltańskich – realizacja szkoleń dofinansowanych i praca z osobami niepełnosprawnymi