Obniżenie kosztów szkolenia

Duża część firm, zatrudniających powyżej 100 pracowników, ponosi bardzo duże koszty związane z procesem onboardingu czy też szkoleniami BHP. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu procesu edukacji zdalnej można obniżyć te koszty do około 50% w drugim roku korzystania ze szkoleń e-learningowych.

Właściwe skonstruowanie ścieżki rozwojowej pracownika, regularne kontrolowanie postępów uczenia się oraz pomoc w rozwoju przyczyniają się do zwiększenia kompetencji pracowników a tym samym rozwoju firmy.

Niestety w większości firm edukacja zdalna jest źle prowadzona, systemy nieodpowiednio dobrane do potrzeb a zarządzanie edukacją bywa złem koniecznym.

Doświadczenie, wiedza i znajomość potrzeb biznesu umożliwia nam dopasowanie odpowiednich systemów niezbędnych do przeprowadzenia cyfrowej transformacji (digital transformation) w dużych i bardzo dużych firmach.

Przedstawicieli biznesu zapraszamy do współpracy oraz kontaktu mailowego: cyfrowatransformacja@bergerfilm.pl

Nadchodzące wydarzenia

27
Wrz
Promowane
Cały dzień

Kurs Adobe Illustrator CC 2019

Warszawa
Adobe Illustrator
Szkolenia stacjonarne

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą szkoleń stacjonarnych. Jesteśmy jedną z nilicznych firm mogących się pochwalić wysoką zdawalnością egzaminów Adobe ACA z zakresu Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator.