Kurs Adobe Captivate 2019

Kurs Adobe Captivate do nabycia w naszym sklepie internetowym.Doświadczenie jakie zdobyłem na przestrzeni lat pracując jako wykładowca akademicki a następnie projektant (podwykonawca) kursów e-learningowych dla firm takich jak British Airways, Volkswagen, Siemens, Urenco, Holfast, dało mi bogate doświadczenia zarówno od strony technicznej jak i od strony merytorycznej. Każdy kurs musi być przemyślany, do każdego kursu należy dobrać odpowiednie narzędzia. Jednym z najlepszych programów do projektowania kursów e-learning jest Adobe Captivate.

Kurs z tego programu na chwilę obecną oferuję jako rozwiązanie dedykowane dla firm gdyż jego rozpiętość i możliwości są dość trudne do określenia i sprecyzowania. Najłatwiej jednak chyba podzielić kurs na dwie wersje. Wersja długa dla osób, które nie znają Adobe Captivate i nie miały kontaktu z Photoshop, Illustrator oraz wersja krótsza tylko Adobe Captivate 9. W przypadku kursu krótkiego wymagana jest duża znajomośc Photoshopa i Illustratora jak również umiejętność posługiwania się pakietem Office.

Czego można spodziewać się po szkoleniu Adobe Captivate?

Szkolenie obejmuje tematy projektowania kursu od A do Z. Od pomysłu do gotowego produktu. W większości czasu będziemy po prostu projektować i robić gotowe produkty, koncentrując się na szczegółach i co najważniejsze na rozwiązywaniu problemów z Adobe Captivate. Nauczymy się przygotowywać paczki SCORM dla systemów LMS oraz robić proste kursy, które nie wymagają instalacji na systemie LMS. Nauczymy się insalować paczkę SCORM w systemie Moodle oraz przygotowywać płyty DVD z kursem.

Jeżeli jesteś przedstawicielem firmy to zapraszam do kontaktu w kwestii szczegółów. Na chwilę obecną cena kursu podstawowego zawierającego Photoshop, Illustrator oraz Captivate to 6000zł brutto od osoby. Kurs trwa 3 tygodnie. Kurs trwa 60 godzin. W przypadku kursu Adobe Captivate cena kursu to 4000zł od osoby i kurs trwa 40 godzin.

Wszystkie godziny są godzinami lekcyjnymi.

Zapraszam serdecznie do współpracy.

Tomasz Kowalczyk