Cyfryzacja szkół

Cyfryzacja szkół to poza szybszym, szerokopasmowym dostępem do internetu oraz programami promującymi naukę programowania, również wprowadzanie edukacji zdalnej lub edukacji mieszanej (blended learning). Większość szkół na pytanie, czy posiadacie w swojej szkole e-learning? odpowiada z dumą, że posiadają Moodla. Na pytanie czy Moodle jest uzupełniany i wykorzystywany w codziennych zajęciach? odpowiadają negatywnie.

Zazwyczaj nauczyciele nie chcą się zajmować e-learningiem twierdząc, że przysparza to więcej dodatkowej, bezpłatnej pracy i nie widzą zalet, które wynikają z tego typu formy edukacji.

Cyfryzacja szkół
Cyfryzacja szkół

Drugim problemem z jakim boryka się cyfryzacja szkół jest brak umiejętności technicznych związanych z obsługą systemu lub umiejętności przygotowywania szkoleń.

Staramy się pomagać szkołom w doborze systemu oraz oferujemy pełen zakres usług związanych z obsługą oraz projektowaniem szkoleń. Zapraszamy szkoły do kontaktu. Szkoły otrzymują INDYWIDUALNĄ WYCENĘ PAKIETÓW SZKOLEŃ oraz domyślną zniżkę na usługi instalacji, konfiguracji i zarządzania systemem Moodle. Dodatkowo oferujemy pakiet szkoleń z grafiki komputerowej oraz wykorzystania Adobe Captivate w połączeniu z Moodle.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat szkoleń dla nauczycieli napisz na adres: szkola@bergerfilm.pl