Cyfryzacja szkół

Cyfryzacja szkół to poza szybszym, szerokopasmowym dostępem do internetu oraz programami promującymi naukę programowania, również wprowadzanie edukacji zdalnej lub edukacji mieszanej (blended learning). Większość szkół na pytanie, czy posiadacie w swojej szkole e-learning? odpowiada z dumą, że posiadają Moodla. Na pytanie czy Moodle jest uzupełniany i wykorzystywany w codziennych zajęciach? odpowiadają negatywnie. Zazwyczaj nauczyciele nie chcą się zajmować e-learningiem twierdząc, że przysparza to więcej dodatkowej, bezpłatnej pracy i nie widzą zalet, które wynikają z tego typu formy edukacji. Drugim problemem jest brak umiejętności technicznych związanych z obsługą systemu lub umiejętności przygotowywania szkoleń.

Staramy się pomagać szkołom w doborze systemu oraz oferujemy pełen zakres usług związanych z obsługą oraz projektowaniem szkoleń. Zapraszamy szkoły do kontaktu. Szkoły otrzymują INDYWIDUALNĄ WYCENĘ PAKIETÓW SZKOLEŃ oraz domyślną zniżkę na usługi instalacji, konfiguracji i zarządzania systemem Moodle. Dodatkowo oferujemy pakiet szkoleń z grafiki komputerowej oraz wykorzystania Adobe Captivate w połączeniu z Moodle.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat szkoleń dla nauczycieli napisz na adres: szkola@bergerfilm.pl

Nadchodzące wydarzenia

08
Lut
Promowane
Cały dzień

Kurs Adobe Illustrator CC 2019

Gdańsk
Adobe Illustrator
07
Mar
Promowane
Cały dzień

Weekendowy Kurs Adobe Illustrator CC 2020 w Warszawie

Warszawa
Adobe Illustrator
06
Kwi
Promowane
08:00 - 15:00

Kurs – E-learning Developer – E-learning Specjalista

Warszawa
Adobe Captivate / E-learning
Szkolenia stacjonarne

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą szkoleń stacjonarnych. Jesteśmy jedną z nilicznych firm mogących się pochwalić wysoką zdawalnością egzaminów Adobe ACA z zakresu Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator.