Historia

Firma BERGER FILM została założona w 1998 roku w Elblągu pod nazwą P.H.U BERGER Tomasz Kowalczyk. W latach 1999-2001 funkcjonowała jako spółka cywilna pod nazwą P.U.H BERGER-B. Od 2001 roku firma przybrała nazwę P.U.H BERGER Tomasz Kowalczyk i zajmowała się głównie działalnością handlową w obszarze żywienia zwierząt domowych oraz przedstawicielstwem w Polsce marek takich jak SOPRAL (Flatazor), Champ Pet Food, oraz Vobra (Vobra,Sanimed).

Z upływem lat firma zaczęła swoją transformację w kierunku IT i zmieniła nazwę na BERGER FILM Tomasz Kowalczyk. Od około 12 lat oferujemy szkolenia z zakresu oprogramowania Adobe oraz projektujemy kursy e-learning. Oferujemy również mentoring i doradztwo w zakresie edukacji zdalnej i projektowania kursów interaktywnych. Od 2 lat małymi krokami rozwijamy platformę kursyinteraktywne.pl oraz subbrand elearningfactory.eu sukcesywnie dodając do oferty nowe szkolenia w formie video tutoriali.

Szkolenia oraz doradztwo prowadzimy na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy: kontakt@bergerfilm.pl

Nadchodzące wydarzenia

08
Lut
Promowane
Cały dzień

Kurs Adobe Illustrator CC 2019

Gdańsk
Adobe Illustrator
07
Mar
Promowane
Cały dzień

Weekendowy Kurs Adobe Illustrator CC 2020 w Warszawie

Warszawa
Adobe Illustrator
06
Kwi
Promowane
08:00 - 15:00

Kurs – E-learning Developer – E-learning Specjalista

Warszawa
Adobe Captivate / E-learning
Szkolenia stacjonarne

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą szkoleń stacjonarnych. Jesteśmy jedną z nilicznych firm mogących się pochwalić wysoką zdawalnością egzaminów Adobe ACA z zakresu Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator.